Telefon
  • 0 (534) 261 35 21
  • info@pasaogullarihafriyat.com
Şile Moloz Atımı & Kırım, Yıkım ve Tadilat İşleri

Şile Moloz Atımı & Kırım, Yıkım ve Tadilat İşleri

Firmamız; İstanbul Şile bölgesinde, moloz atımı, kırım, yıkım, tadilat işleri, beton kırımı duvar ve şap atımı hizmetlerini vermektedir.

Şile’de verdiğimiz diğer hizmetler arasında bahçe düzenleme, hurda alım satımı’ta bulunmaktadır.

Şile’de moloz atımı, kırım, yıkım, tadilat işleri, beton kırımı duvar ve şap atımı hizmetleri gibi hizmet alma ihtiyacı duymanız durumunda web sitemiz üzerinden bulunan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Şile’de hizmet istemeden önce dilerseniz Hızlı WhatsApp Destek Hatndan çalışma alanınızın görüntülerini bizim ile paylaşabilir teknik bilgi alabilirsiniz.

Bize bildirdiğiniz hizmet ile ilgili firma çalışanlarımız hızlı bir şekilde işlerinizi çözüme kavuşturmak için hemen harekete geçip sizinle iletişim kuracaklardır. İhtiyaç duyulması durumunda Şile bölgesine ekibimiz gelip çalışma alanınızı yerinde ücretsiz keşif yapıp gerekli bilgiyi edinip çalışma ile ilgili detayları aktaracaklardır.


İstanbul Şile’de Moloz atımı, yıkım kırım ve kompresörlü kırım işlerinizi profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Şile bölgesinde bu hizmetlerden birini almak istediğinizde bizi aramanız yeterlidir.

Şile Bölgesinde; Firmamız şu yıkım ve kırım hizmetlerini vermektedir

Beton kırma hizmetleri, Duvar yıkım hizmetleri, Şap betonu kırma hizmetleri, Kırım ve Yıkım İşleri, Moloz Atımı, Bahçe Düzenleme, Hurda Alım Satım